Увійти

Офіційно допустили, а фактично – ні

13.06.2017

15.05.2017 до кваліфікаційного іспиту було допущено 19 осіб, з яких до 3-го етапу допущено 13.

Після оголошеної перерви 22.05.2017 року на іспит зявилося лише 12 осіб. Не з’явився Крегул Іван Іванович, діючий державний виконавець, який за результатами перших двох етапів набрав 65,5 балів та офіційно був допущений до третього етапу. Однак фактично, за повідомленням кандидата, він не зміг явитися на складення 3-го етапу саме 22.05.2017, оскільки перебував у лікувальному закладі. Цього ж дня до кваліфікаційної комісії ним було подано заяву про дозвіл скласти третій етап іспиту в інший день, оскільки його неявка була зумовлена станом здоров’я.

09.06.2017 відбулося чергове засідання Тимчасової кваліфікаційно комісії приватних виконавців (ТККПВ), на якому прийнято рішення про допуск 23-х осіб до складення кваліфікаційного іспиту, одній особі відмовлено. Нагадаємо, що максимальна кількість осіб, які можуть бути допущені до іспиту 25 чоловік. На даному засіданні комісія мала прийняти рішення, яке було б прецендентом щодо осіб, які не змогли з’явитися на черговий етап іспиту.

Учасники однієЇ з спільнот створеної для спілкування приватних виконавців жваво обговорювали це питання протягом місяця та навіть створили голосування з цього приводу. 70 % проголосувало за те, що Крегулу І.І. дозволять скласти третій етап, 20 % проголосувало за варіант «на перездачу через 6 місяців» і 10 % вважають, що потрібно подавати заяву про допуск до складення іспиту і проходити всі три етапи тестування. Так, як Порядок доступу до професії приватного виконавця не передбачає порядок дій ТККПВ за таких обставин, запитання «Чи має право особа захворіти в процесі складення кваліфікаційного іспиту» залишається відкритим. Дати відповідь на цей питання має ТККПВ.

ОБРАТИ ВИКОНАВЦЯ